Гривистий Баран (Barbary Sheep) . Найкраща пропозиція (Золота медаль). Іспанія. veprsafari.com

Гривистий Баран (Barbary Sheep) .

Гривистий Баран (Золота медаль).

Гривистий Баран (Barbary Sheep) . Найкраща пропозиція (Золота медаль). Іспанія. 3.400 євро.

Тривалість: 2 дні полювання / 3 ночі.

Ми пропонуємо вам найвигідніші умови полювання в одному з найкрасивіших районів Іспанії.Тут ви на справжньому гірському полюванні будете цілком зосередженні на здобутті трофею барбарійського барана золотої медалі. Вам не доведеться хвилюватись щодо неочікуваних витрат, ви полюєте на золоту медаль трофею  за фіксованою ціною, без сюрпризів чи  підвищення ціни. 

Ми попередньо оберемо територію, на якій будемо полювати, в залежності від фізичного стану кожного мисливця. Оскільки, територія різноманітна: від недоступних гір до прогулянкових  районів,  проте, неодмінно допоможемо вам досягнути  вашої цілі.

Місце полювання :
Приватні землі, що знаходяться в горах провінцій Мурсія та Аликанте.
 
Сезон полювання: листопад – червень.
Склад групи: 1- 4 мисливців
Як дістатися: переліт в Мадрид, Валенсію або Мурсія – далі автотранспортом.
Розміщення: в готелях або мисливських будинках поблизу  угідь.
Харчування в ресторанах поблизу угідь.
Спосіб полювання: з підходу, полювання в горах (висота 1500-2500 над рівнем моря). Ходове. Один мисливець-один провідник(гід).
 

Гривистий Баран (Barbary Sheep) .

За статури гривистий баран займає проміжне положення між баранами і козлами. Його довжина становить від 1,3 до 1,7 м, хвіст налічує від 15 до 25 см, а висота в плечах – від 75 до 110 см.

Самці важать від 100 до 145 кг і значно важчі, ніж самки, вага яких становить від 40 до 55 кг Шерсть бежева або червонувато-коричнева, в білий колір забарвлений підборіддя, смужка на животі і внутрішня сторона ніг.

Ознакою, яка дала цього виду його назву, є довге волосся на шиї, які у самців можуть досягати навіть землі. Роги носять обидві статі, проте у самців вони більші. Роги описують півколо над спиною і можуть досягати довжини до 85 см.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Загінне полювання в Іспанії. veprsafari.com

Загінне полювання в Іспанії.

Загінне полювання в Іспанії. Загінне полювання в Іспанії.  Історія монтерії в горах королівства тягнеться з початку ХІІІ століття. Саме тоді іспанські аристократи започаткували типове облавне

Полювання на Кавказі veprsafari.com

Полювання на Кавказі

Полювання на Кавказі Полювання на Кавказького Тура! Кавказ славиться не тільки гостинністю, але і цікавими місцями для полювання. При цьому свої особливості має кожен регіон