Козерог в Таджикістані veprsafari.com

Козерог в Таджикістані 

Козерог в Таджикістані

Козерог в Таджикістані 

Таджикистан пропонує відмінне полювання на козерога. Найвища точка досягає 7600 метрів, і 90% країни покрито гірськими вершинами, тому не дивно що Таджикистан – це не тільки захоплюючі краєвиди, але і одна з найскладніших мисливських територій в світі. Постійні вітри і низькі температури додають гострих відчуттів. Добути бажаний трофей в таких умовах під силу тільки справжнім чоловікам. Полювання  проходить на висоті 4200 -5000 метрів. За останні 20 років наші мисливці мали 100% успіх. У нас  найдосвідченіші гіди: по два гіда для кожного мисливця.

Як дістатися: Найзручніший і найнадійніший шлях до Душанбе – авіакомпанія Turkish Airlines через Стамбул, Туреччина. Є три рейси на тиждень. Ми зустрічаємо вас у Душанбе VIP-службою, і наша команда допомагає вам пройти митницю.

Сезон полювання: з вересня по грудень, а також з кінця лютого по березень. 

Ціна :
5.500 € 9 /7 днів полювання, 1×1, включаючи один трофей козерога 
1500 € не мисливець
ДОДАТКОВІ ТРОФЕЇ слід замовляти перед полюванням.

900€  – вовк

Проживання.Мисливський табір – це прості будиночки або намети. Намети та будинки оснащують необхідним комфортом – електрогенератором, душовою та кімнатою відпочинку. Кухня та інший обслуговуючий персонал робить все можливе, щоб порадувати нашого гостя.
Погода
Зазвичай погода є сприятливою і більш-менш передбачуваною в цьому регіоні в період полювання. У денний час доби в листопаді температура становить від 32 ° F-45 ° F / 0 ° C до 10 ° C, а вночі від 24 ° F до 18 ° F / -10 ° C до – 15 ° C. Вітряні умови.

У вартість входить:
Зустріч та висадка в аеропорту; Всі перевезення до і з мисливського регіону; Проживання та харчування в таборі протягом усієї екскурсії; Послуги професійного гіда; Весь обслуговуючий персонал, включаючи одного перекладача (англійською та німецькою мовами) на групу / табір; Догляд за трофеями та упаковка для відвантаження.
У вартість не входить:
Авіаквитки до / з Душанбе; Предмети особистого користування; Готель та харчування в Душанбе; Перевищення оплати багажу, що стягується авіакомпаніями; Екскурсійна програма; Вартість додаткових мисливських днів; Плата за не мисливців,  відправлення трофеїв.

Маршрут: День 1: Прибуття до Душанбе, митні формальності, переліт до Хорога

2 день: Прибуття до мисливського табору, відпочинок.
3-9 день: 7-денне полювання
День 10: Повернення до Хорога та Душанбе на ніч.
День 11: Виїзд

Козерог в Таджикістані

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Монтерія 22-23 січня 2021 року. Іспанія veprsafari.com

Монтерія 22-23 січня 2021 року. Іспанія

Монтерія 22-23 січня 2021 року. Іспанія Монтерія 22-23 січня 2021 року. Іспанія ДЕТАЛІ ТА ЦІНА VIP монтерія на 25 мисливців  гарантія: 250 тварин передбачувана видобуток:

Загінне полювання в Іспанії. veprsafari.com

Загінне полювання в Іспанії.

Загінне полювання в Іспанії. Загінне полювання в Іспанії.  Історія монтерії в горах королівства тягнеться з початку ХІІІ століття. Саме тоді іспанські аристократи започаткували типове облавне