Козерог в Таджикістані veprsafari.com

Козерог в Таджикістані 

Козерог в Таджикістані

Козерог в Таджикістані 

Таджикистан пропонує відмінне полювання на козерога. Найвища точка досягає 7600 метрів, і 90% країни покрито гірськими вершинами, тому не дивно що Таджикистан – це не тільки захоплюючі краєвиди, але і одна з найскладніших мисливських територій в світі. Постійні вітри і низькі температури додають гострих відчуттів. Добути бажаний трофей в таких умовах під силу тільки справжнім чоловікам. Полювання  проходить на висоті 4200 -5000 метрів. За останні 20 років наші мисливці мали 100% успіх. У нас  найдосвідченіші гіди: по два гіда для кожного мисливця.

Як дістатися: Найзручніший і найнадійніший шлях до Душанбе – авіакомпанія Turkish Airlines через Стамбул, Туреччина. Є три рейси на тиждень. Ми зустрічаємо вас у Душанбе VIP-службою, і наша команда допомагає вам пройти митницю.

Сезон полювання: з вересня по грудень, а також з кінця лютого по березень. 

Ціна :
5.500 € 9 /7 днів полювання, 1×1, включаючи один трофей козерога 
1500 € не мисливець
ДОДАТКОВІ ТРОФЕЇ слід замовляти перед полюванням.

900€  – вовк

Проживання.Мисливський табір – це прості будиночки або намети. Намети та будинки оснащують необхідним комфортом – електрогенератором, душовою та кімнатою відпочинку. Кухня та інший обслуговуючий персонал робить все можливе, щоб порадувати нашого гостя.
Погода
Зазвичай погода є сприятливою і більш-менш передбачуваною в цьому регіоні в період полювання. У денний час доби в листопаді температура становить від 32 ° F-45 ° F / 0 ° C до 10 ° C, а вночі від 24 ° F до 18 ° F / -10 ° C до – 15 ° C. Вітряні умови.

У вартість входить:
Зустріч та висадка в аеропорту; Всі перевезення до і з мисливського регіону; Проживання та харчування в таборі протягом усієї екскурсії; Послуги професійного гіда; Весь обслуговуючий персонал, включаючи одного перекладача (англійською та німецькою мовами) на групу / табір; Догляд за трофеями та упаковка для відвантаження.
У вартість не входить:
Авіаквитки до / з Душанбе; Предмети особистого користування; Готель та харчування в Душанбе; Перевищення оплати багажу, що стягується авіакомпаніями; Екскурсійна програма; Вартість додаткових мисливських днів; Плата за не мисливців,  відправлення трофеїв.

Маршрут: День 1: Прибуття до Душанбе, митні формальності, переліт до Хорога

2 день: Прибуття до мисливського табору, відпочинок.
3-9 день: 7-денне полювання
День 10: Повернення до Хорога та Душанбе на ніч.
День 11: Виїзд

Козерог в Таджикістані

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Марко Поло та аргалі Матісона veprsafari.com

Марко Поло та аргалі Матісона

Марко Поло та аргалі Матісона Полювання на гірських баранів Марко Поло та Аргалі Матісона в Таджикістані Таджикистан пропонує відмінне полювання на баранів (аргалі) Марко Поло

Полювання на Кавказі veprsafari.com

Полювання на Кавказі

Полювання на Кавказі Полювання на Кавказького Тура! Кавказ славиться не тільки гостинністю, але і цікавими місцями для полювання. При цьому свої особливості має кожен регіон