Марко Поло та аргалі Матісона veprsafari.com

Марко Поло та аргалі Матісона

Полювання на гірських баранів Марко Поло та Аргалі Матісона в Таджикістані

Таджикистан пропонує відмінне полювання на баранів (аргалі) Марко Поло та Матісона. Марко Поло – це гірський баран, названий на честь венеціанського мандрівника і купця Марко Поло, який перший з європейців описав його роги в XIII столітті. За останні 20 років наші мисливці мали 100% успіх. Середній розмір трофею коливається від 54 до 58 дюймів, причому кожного сезону беруть кілька трофейних баранів 60-62 дюймів. У нас найдосвідченіші гіди: по два  для кожного мисливця. Додатково можна включити полювання на середньоазіатських козерігів та вовків.

Як дістатися: Найзручніший і найнадійніший шлях до Душанбе – авіакомпанія Turkish Airlines через Стамбул, Туреччина. Є три рейси на тиждень, які обслуговують 737 літаків. Ми зустрічаємо вас у Душанбе VIP-службою, і наша команда допомагає вам пройти митницю, тоді ви берете 45-хвилинний рейс до Хорога, а з Хорога до мисливського табору – 6 годин.

Сезон полювання: з 30 вересня по 15 грудня і з 20 лютого по 15 березня

Ціна: Марко Поло 32.000 € за мисливця
Не мисливець 2500 €
Ibex – 4000 €
Застава: 15000 € – для бронювання ліцензії M / P

Полювання:Полювання на конях недоступне в Таджикистані. Пересування джипами. Полювання проходить на висоті 5000 м. Фізична підготовка відіграє важливу роль, що безпосередньо впливає і на стрілецьку частину на полюванні. Для полювання на Марко Поло Аргалі звичайна дальна стрільба до 400-500  м. Протягом дня ви будете досліджувати верхні краї гір, схили пагорбів – місця перебування аргалі. Як тільки трофей знайдений, ви завершуєте переслідування пішки.

Далеко не кожна людина здатна безболісно провести майже тиждень в горах в умовах постійного кисневого голодування. Все це і робить полювання на баранів Марко Поло та Матісона  важким, елітним та почесним.

Маршрут: День 1: Прибуття до Душанбе, митні формальності.
2 день: Прибуття до мисливського табору, відпочинок.
3-9 день: 7-денне полювання
День 10: Повернення до Хорога та Душанбе на ніч.
День 11: Виїзд

Марко поло та Аргалі Матісона

Баран Марко Поло, памірський аргалі (архар) – Ovis ammon polii – є володарем одних з найбільш ефектних рогів серед усіх баранів. Літній окрас світлий, крапчато-коричневий. Частина голови, груди, нижня частина тіла і ноги – білі. Бороди немає. Хвіст зверху і знизу покритий волоссям і не має пахучих залоз. Є  копитні залози на всіх кінцівках. У зимовий період шерсть набагато довша. Це візуально збільшує розміри тварини.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Іспанія. Королівське полювання veprsafari.com

Іспанія. Королівське полювання

Іспанія. Королівське полювання Полювання в Іспанії з підходу Залежно від бажаного трофею, ми доставимо вас до потрібного регіону. Від завжди важких Гредос чи Піренеїв, де

Полювання у Киргизії veprsafari.com

Полювання у Киргизії

Полювання у Киргизії на козерога та барана Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло! Полювання в Киргизії Киргизія – гірська країна в Середній Азії. Великі