Марко Поло та аргалі Матісона veprsafari.com

Марко Поло та аргалі Матісона

Полювання на гірських баранів Марко Поло та Аргалі Матісона в Таджикістані

Таджикистан пропонує відмінне полювання на баранів (аргалі) Марко Поло та Матісона. Марко Поло – це гірський баран, названий на честь венеціанського мандрівника і купця Марко Поло, який перший з європейців описав його роги в XIII столітті. За останні 20 років наші мисливці мали 100% успіх. Середній розмір трофею коливається від 54 до 58 дюймів, причому кожного сезону беруть кілька трофейних баранів 60-62 дюймів. У нас найдосвідченіші гіди: по два  для кожного мисливця. Додатково можна включити полювання на середньоазіатських козерігів та вовків.

Як дістатися: Найзручніший і найнадійніший шлях до Душанбе – авіакомпанія Turkish Airlines через Стамбул, Туреччина. Є три рейси на тиждень, які обслуговують 737 літаків. Ми зустрічаємо вас у Душанбе VIP-службою, і наша команда допомагає вам пройти митницю, тоді ви берете 45-хвилинний рейс до Хорога, а з Хорога до мисливського табору – 6 годин.

Сезон полювання: з 30 вересня по 15 грудня і з 20 лютого по 15 березня

Ціна: Марко Поло 32.000 € за мисливця
Не мисливець 2500 €
Ibex – 4000 €
Застава: 15000 € – для бронювання ліцензії M / P

Полювання:Полювання на конях недоступне в Таджикистані. Пересування джипами. Полювання проходить на висоті 5000 м. Фізична підготовка відіграє важливу роль, що безпосередньо впливає і на стрілецьку частину на полюванні. Для полювання на Марко Поло Аргалі звичайна дальна стрільба до 400-500  м. Протягом дня ви будете досліджувати верхні краї гір, схили пагорбів – місця перебування аргалі. Як тільки трофей знайдений, ви завершуєте переслідування пішки.

Далеко не кожна людина здатна безболісно провести майже тиждень в горах в умовах постійного кисневого голодування. Все це і робить полювання на баранів Марко Поло та Матісона  важким, елітним та почесним.

Маршрут: День 1: Прибуття до Душанбе, митні формальності.
2 день: Прибуття до мисливського табору, відпочинок.
3-9 день: 7-денне полювання
День 10: Повернення до Хорога та Душанбе на ніч.
День 11: Виїзд

Марко поло та Аргалі Матісона

Баран Марко Поло, памірський аргалі (архар) – Ovis ammon polii – є володарем одних з найбільш ефектних рогів серед усіх баранів. Літній окрас світлий, крапчато-коричневий. Частина голови, груди, нижня частина тіла і ноги – білі. Бороди немає. Хвіст зверху і знизу покритий волоссям і не має пахучих залоз. Є  копитні залози на всіх кінцівках. У зимовий період шерсть набагато довша. Це візуально збільшує розміри тварини.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Полювання у Болгарії veprsafari.com

Полювання у Болгарії

Полювання у Болгарії Ласкаво просимо на полювання в Болгарію! Багато мисливців приїжджають на полювання в Болгарію з декількох причин: поєднання мальовничої природи, якість трофеїв та