Мозамбік

Ласкаво просимо на Сафарі в КАВАНДА КАМР КАХОРА БАССА

У нас найкраща пропозиція полювання в диких районах і природних райських майданчиках, де можна почувати себе вільно і невимушено, щоб насолоджуватися тим, що найбільше подобається: практиці полювання в найчистішому вигляді.
Крім того, у нас є чудові можливості, так що після прекрасного дня полювання ви можете відключитися з максимальним комфортом.

МОЗАМБІК: незабуваемий досвід!

Індивідуальні, персоналізовані та спеціалізовані поїздки
Пряма угода з нами та вигідні ціни. Ми не працюємо з посередниками.
Наші клієнти рекомендують нас, і ми знаємо, що з нами Ви сдобудете незабутнього досвіду в повній мірі.

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку, на березі Замбезі,
в коридорі між Замбією та Зімбабве.
Наші табори розташовані на березі озера Кахора Басса, куди ми рухаємося як на мисливській машині, так і на човні. Ми відкрили цю нову область в провінції Тете.

У нас хороший та комфортний базовий табір, із вторинним табором, обидва на березі озера. Полювати на бегемотів та крокодилів дуже легко, а бушбук злякає тебе неймовірними трофеями. Віддаляючись трохи від берега, ми можемо знайти розкішного Куду. Ми можемо практично забезпечити полювання на леопарда, і бородавочників та імпалів не бракує.

Протягом року можна спостерігати кілька стад слонів, дорослі тварини з бивнями близько сорока кілограмів. а також вражаючі групи буйволів, що рухаються коридором. З невеликою долею можна отримати кущів і навіть великих левів.

Ми співпрацюємо з навчальними програмами для молодих мешканців району і, принципово, просуваючи присутність медичного персоналу, медикаментів та лікарняних матеріалів у існуючій амбулаторії.

Трофеі

Велекі трофеі
Мозамбік – територія Бушбука. Наші клієнти можуть отримати доступ до цікавих тварин, яких дуже важко знайти в інших районах планети.

Слон
Слон, один з найбільших ссавців на землі, користується великими ділянками суші, на якій, крім того, його постійно контролюють персонал запасу з твердим зобов’язанням підтримувати та зберігати їх з надзвичайною ретельністю. Полювання на цю тварину контролюється всіма громадськими організмами, з якими ми співпрацюємо.

Бегемот
Наявність болотистих просторів сприяє появі бегемотів,  тварини, які характеризується своїми розмірами, силою та лютістю. Зразки, подібні до цього на фото, показують, що ми пропонуємо нашим клієнтам можливість доступу до цього виду з максимальними гарантіями.

Повний прайс ліст 2020 року

Також

Іспанія

Полювання на Козерога в Іспанії!Можна полювати на 4 види козерога,які зустрічаються тільки в Іспанії.

Загінні полювання

Відчуй себе королем на загінних полюваннях - Монтерея

Vepr web tadjikistan

Таджікістан

Полювання на кабагів гігантів!

Напишіть нам Допоможемо Вам підібрати оптимальні варіанти!

© 2020 All Rights Reserved