Монтерія - традиційне іспанське королівське полювання veprsafari.com

Монтерія – традиційне іспанське королівське полювання.

Монтерія - традиційне іспанське полювання і його філософія. veprsafari.com
Монтерія – XX століття.

Монтерію можна сміливо назвати королевою серед всіх різновидів полювання, це традиційний найдавніший  спосіб полювання на велику дичину в Іспанії. Іспанські аристократи з початку ХІІІ століття започаткували типове облавне полювання з великими зграями собак та загоничами. 

Монтерія - традиційне іспанське полювання veprsafari.com
Монтерія – XIII століття.

Трофеями на монтерії здебільшого є кабани, олені, лані та муфлони. Цей, по праву аристократичний спосіб полювання є унікальним і незрівнянним, де зберігаються правила та традиції  участі реал (Real). Реал – великa кількість собак. У кожній групі від 10 до 12 собак , а кожна монтерія нараховує від 8 до 20 реал. Собаки – найголовніші учасники полювання, оскільки саме собаки женуть дичину з лісу на позиції мисливців, задача яких зводиться до виваженого та влучного пострілу. У даний час монтерія є одним з найцікавіший та найприбутковіших видів полювань в Іспанії.

Монтерія - традиційне іспанське полювання veprsafari.com
Реалa(Reala)(Групі від 10 до 12 собак , кожна монтерія нараховує від 8 до 20 реал)

Монтерія – традиційне іспанське полювання

Кожному великому полюванні в Іспанії передує серйозна та клопітка підготовка. Монтерія полягає в охопленні певної ділянки території, як правило гір або пасовищ, з відповідною кількістю мисливців (від 10 до 60), розміщених у місцях проходу дичини, щоб пізніше здійснювати різні випуски собак ( Rehalas) одночасно, щоб підняти зі своїх сховищ дичину, і женуть їх в напрямку мисливців, що розташувалися (згідно проведеного раніше жеребкування) на своїх місцях – засідках для стрільби. 

Це надзвичайно емоційне полювання, що вимагає від організаторів справжнього професіоналізму планування та злагодженості роботи учасників з урахуванням найдрібніших деталей.

Монтерія - традиційне іспанське полювання veprsafari.com
Монтерія – veprsafari.com

Монтерія вважається вдалою, якщо вона відповідає очікуванням, які були у розвідки і весь день пройшов без казусів. Результати, отримані після дня полювання, повинні завжди аналізуватися з колективної точки зору, а не на певному рівні тієї чи іншої позиції. У полюванні успіх одного – це успіх усіх і навпаки, а не тому, що певним мисливцям більше чи менше пощастило на своєму становищі. На монтерії кожна людина, яка бере участь в полювання , будь то мисливець, організатор, охоронець, учасник торгів, крадець або собака, несе свою частину відповідальності та свою роль під час загону, тому кожен заслуговує на однакову повагу та увагу. Відповідальність за координацію всіх учасників полювання покладається на особу капітана монтерії.

У полюванні “скільки” та “як” настільки ж важливі, як етика, повага та товариські стосунки – головні чесноти, які всі учасники повинні демонструвати як всередині монтерії, так і за її межами.

Монтеро треба бути, відчувати і поважати.

Нарешті, необхідно підкреслити значення полювання на соціальному, культурному та економічному рівні в сільській місцевості Іспанії, де воно є основним та незамінним джерелом доходу для тисяч сімей. Крім того, полювання є найкращим способом збереження екосистеми та зникаючих видів. Варто зазначити, що в Іспанії мисливська діяльність щороку перевищує 2,8 млрд. євро та створює понад 50 000 робочих місць протягом сезону!

Монтерія – традиційне іспанське полювання

Монтерія – це завжди якісний сервіс, велика кількість дичини і найяскравіші емоції у дружній атмосфері на лоні істинно іспанської природи. Полювання з нами –  є гарантією вашого успіху!

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання