полювання на бухарського уріала​ veprsafari.com

Охота на бухарского уриала

 Охота на бухарского уриала в Таджикистане

 Проживає бухарський баран чи уріал на рівнинному та гірському регіоні Хатлонського району (Таджикистан). Гори в цьому регіоні не перевищують 2500 м, але вони мають дуже крутий схил, що вимагає від мисливців  фізичної підготовки та витривалості. Район полювання розташований в 140 км від Душанбе, столиці Таджикистану. Мисливці, які хочуть полювати на маркхора (козел гвинторогий) та диких кабанів, мають можливість стріляти в тому ж районі після отримання Urial. Кваліфіковані гіди, перекладач, кухар, шкурник і помічники допоможуть вам під час мисливської подорожі. Мисливські групи складаються з 2-3 мисливців.

Потрапити туди:
Є одне основне місто доступу, яке обслуговує західна авіакомпанія – Душанбе (столиця Таджикистану).
Кращим вибором є подорож до Душанбе зі Стамбула (Туреччина).
Немає проблем з транзитом мисливських рушниць через Туреччину. Ми зустрінемо вас у будь-якому аеропорту вашого прибуття та допоможемо з митницею. З Душанбе 3-4 години їзди на машині прямо до мисливського табору.

Сезон полювання: Сезон з 1 жовтня до середини грудня, лютого та березня.

Ціна: Бухарський уріал – 35.000€

Розмір групи: 1-3 мисливці

Спосіб полювання:
Полювання в звичайних умовах здійснюватиметься переважно на конях, а іноді і пішки. Усі пересування до мисливського табору та мисливський процес здійснюватимуться джипами (4WD). Розміри трофеїв, які очікують досвідчені мисливці, коливаються між 60-90 см. 

ПОЛЮВАННЯ НА БУХАРСЬКОГО УРІАЛА​ (інфо.)

Загальний забарвлення уріалов коричневий, влітку з більш світлим відтінком. На крупі, нижче підстави хвоста і задніх кінцівках виділяється біла пляма. У самців передня частина шиї і грудей чорного кольору. Як і у антилоп, тіло уріалов жилаве, ноги довгі .

У особин чоловічої статі масивні роги, в той час як у самок значно менші за розмірами. Їх форма може змінюватися. Найбільші зафіксовані розміри рогів – 990,6 мм, а найбільша окружність в основі – 304,8 мм.

Довжина тіла самців 110-145 см, висота в холці 88-100 см, маса – 36-87 кг.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Королівське полювання Хаєн. Іспанія veprsafari.com

Королівське полювання Хаєн. Іспанія

Королівське полювання Хаєн. Іспанія Про полювання Королівське полювання Хаєн. Іспанія  Ми пропонуємо вам загінні VIP полювання в Іспанії. Дика природа, різноманіття дичини в поєднанні з

Козерог в Таджикістані veprsafari.com

Козерог в Таджикістані

Козерог в Таджикістані  Козерог в Таджикістані Козерог в Таджикістані  Таджикистан пропонує відмінне полювання на козерога. Найвища точка досягає 7600 метрів, і 90% країни покрито гірськими