полювання на бухарського уріала​ veprsafari.com

Охота на бухарского уриала

 Охота на бухарского уриала в Таджикистане

 Проживає бухарський баран чи уріал на рівнинному та гірському регіоні Хатлонського району (Таджикистан). Гори в цьому регіоні не перевищують 2500 м, але вони мають дуже крутий схил, що вимагає від мисливців  фізичної підготовки та витривалості. Район полювання розташований в 140 км від Душанбе, столиці Таджикистану. Мисливці, які хочуть полювати на маркхора (козел гвинторогий) та диких кабанів, мають можливість стріляти в тому ж районі після отримання Urial. Кваліфіковані гіди, перекладач, кухар, шкурник і помічники допоможуть вам під час мисливської подорожі. Мисливські групи складаються з 2-3 мисливців.

Потрапити туди:
Є одне основне місто доступу, яке обслуговує західна авіакомпанія – Душанбе (столиця Таджикистану).
Кращим вибором є подорож до Душанбе зі Стамбула (Туреччина).
Немає проблем з транзитом мисливських рушниць через Туреччину. Ми зустрінемо вас у будь-якому аеропорту вашого прибуття та допоможемо з митницею. З Душанбе 3-4 години їзди на машині прямо до мисливського табору.

Сезон полювання: Сезон з 1 жовтня до середини грудня, лютого та березня.

Ціна: Бухарський уріал – 35.000€

Розмір групи: 1-3 мисливці

Спосіб полювання:
Полювання в звичайних умовах здійснюватиметься переважно на конях, а іноді і пішки. Усі пересування до мисливського табору та мисливський процес здійснюватимуться джипами (4WD). Розміри трофеїв, які очікують досвідчені мисливці, коливаються між 60-90 см. 

ПОЛЮВАННЯ НА БУХАРСЬКОГО УРІАЛА​ (інфо.)

Загальний забарвлення уріалов коричневий, влітку з більш світлим відтінком. На крупі, нижче підстави хвоста і задніх кінцівках виділяється біла пляма. У самців передня частина шиї і грудей чорного кольору. Як і у антилоп, тіло уріалов жилаве, ноги довгі .

У особин чоловічої статі масивні роги, в той час як у самок значно менші за розмірами. Їх форма може змінюватися. Найбільші зафіксовані розміри рогів – 990,6 мм, а найбільша окружність в основі – 304,8 мм.

Довжина тіла самців 110-145 см, висота в холці 88-100 см, маса – 36-87 кг.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання