полювання на бухарського уріала​ veprsafari.com

Полювання на бухарського уріала

 Бухарський уріал в Таджикістані

 Проживає бухарський баран чи уріал на рівнинному та гірському регіоні Хатлонського району (Таджикистан). Гори в цьому регіоні не перевищують 2500 м, але вони мають дуже крутий схил, що вимагає від мисливців  фізичної підготовки та витривалості. Район полювання розташований в 140 км від Душанбе, столиці Таджикистану. Мисливці, які хочуть полювати на маркхора (козел гвинторогий) та диких кабанів, мають можливість стріляти в тому ж районі після отримання Urial. Кваліфіковані гіди, перекладач, кухар, шкурник і помічники допоможуть вам під час мисливської подорожі. Мисливські групи складаються з 2-3 мисливців.

Потрапити туди:
Є одне основне місто доступу, яке обслуговує західна авіакомпанія – Душанбе (столиця Таджикистану).
Кращим вибором є подорож до Душанбе зі Стамбула (Туреччина).
Немає проблем з транзитом мисливських рушниць через Туреччину. Ми зустрінемо вас у будь-якому аеропорту вашого прибуття та допоможемо з митницею. З Душанбе 3-4 години їзди на машині прямо до мисливського табору.

Сезон полювання: Сезон з 1 жовтня до середини грудня, лютого та березня.

Ціна: Бухарський уріал – 35.000€

Розмір групи: 1-3 мисливці

Спосіб полювання:
Полювання в звичайних умовах здійснюватиметься переважно на конях, а іноді і пішки. Усі пересування до мисливського табору та мисливський процес здійснюватимуться джипами (4WD). Розміри трофеїв, які очікують досвідчені мисливці, коливаються між 60-90 см. 

ПОЛЮВАННЯ НА БУХАРСЬКОГО УРІАЛА​ (інфо.)

Загальний забарвлення уріалов коричневий, влітку з більш світлим відтінком. На крупі, нижче підстави хвоста і задніх кінцівках виділяється біла пляма. У самців передня частина шиї і грудей чорного кольору. Як і у антилоп, тіло уріалов жилаве, ноги довгі .

У особин чоловічої статі масивні роги, в той час як у самок значно менші за розмірами. Їх форма може змінюватися. Найбільші зафіксовані розміри рогів – 990,6 мм, а найбільша окружність в основі – 304,8 мм.

Довжина тіла самців 110-145 см, висота в холці 88-100 см, маса – 36-87 кг.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Іспанія. Королівське полювання veprsafari.com

Іспанія. Королівське полювання

Іспанія. Королівське полювання Полювання в Іспанії з підходу Залежно від бажаного трофею, ми доставимо вас до потрібного регіону. Від завжди важких Гредос чи Піренеїв, де