Полювання на Кавказі veprsafari.com

Полювання на Кавказі

Полювання на Кавказького Тура!

Кавказ славиться не тільки гостинністю, але і цікавими місцями для полювання. При цьому свої особливості має кожен регіон Кавказу і мисливцям є з чого вибрати. Полювання на Кавказі є однією з найбільш складних гірських полювань. Вас вразить велич кавказької природи, квітучі альпійські луки і  бурхливі гірські річки та застиглі столітні льодовики, круті схили гір і найсвіжіше повітря.

Ми полюємо на кубанських турів в районах близьких до Даустського природного заповідника Західного Кавказу, недалеко від річки Кубань, Кардонікська, Арджизька область до Червоної Поляни.

На середньо-кавказького тура ми полюємо в районах Тирниауз, Верхній Баксан, Поляна-Азау, а також навколо річки Малка, де можна знайти обидва підвиди козлів.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання на Кавказі

Мід Тур

Кубан Тур

Дагестан Тур

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Браконьєрів до відповідальності veprsafari.com

Браконьєрів до відповідальності

Браконьєрів до відповідальності Нещодавно під час патрулювання в нічний час  Державною лісовою охороною ДП «Бережанське лісомисливське господарство» було виявлено факт браконьєрства, а саме: на території