Полювання на Кавказі veprsafari.com

Полювання на Кавказі

Полювання на Кавказького Тура!

Кавказ славиться не тільки гостинністю, але і цікавими місцями для полювання. При цьому свої особливості має кожен регіон Кавказу і мисливцям є з чого вибрати. Полювання на Кавказі є однією з найбільш складних гірських полювань. Вас вразить велич кавказької природи, квітучі альпійські луки і  бурхливі гірські річки та застиглі столітні льодовики, круті схили гір і найсвіжіше повітря.

Ми полюємо на кубанських турів в районах близьких до Даустського природного заповідника Західного Кавказу, недалеко від річки Кубань, Кардонікська, Арджизька область до Червоної Поляни.

На середньо-кавказького тура ми полюємо в районах Тирниауз, Верхній Баксан, Поляна-Азау, а також навколо річки Малка, де можна знайти обидва підвиди козлів.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання на Кавказі

Мід Тур

Кубан Тур

Дагестан Тур

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Полювання на козерога в Іспанії. veprsafari.com

Полювання на козерога в Іспанії.

Полювання на козерога в Іспанії. Полювання на козерога ДЕТАЛі В Іспанії можна полювати на кілька видів козерога, що зустрічаються тільки тут – це козеріг з

Полювання у Киргизії veprsafari.com

Полювання у Киргизії

Полювання у Киргизії на козерога та барана Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло! Полювання в Киргизії Киргизія – гірська країна в Середній Азії. Великі