Полювання на козерога в Іспанії. veprsafari.com

Полювання на козерога в Іспанії.

Полювання на козерога

В Іспанії можна полювати на кілька видів козерога, що зустрічаються тільки тут – це козеріг з району Гредос (Gredos Ibex), козеріг з регіону Ронда (Ronda Ibex), козеріг з регіону Бесейте (Beceite Ibex) та Південно-Східний козеріг (SOUTHEAST IBEX).

*За бажанням клієнта можна організувати полювання на всі види козерога.

Практично 90% центральній частині Іспанії становлять гори, більшість з яких не надто високі – 600-700 метрів над рівнем моря і покриті щільним килимом рослинності. Найвища точка – Муласен (3 478 м). Всього в Іспанії налічується понад 70-ти гірських хребтів.

Козероги, що мешкають на іспанських горах, вважаються найціннішою дичиною на Іберійському півострові.

Гори Гредос розташовуються в 150 км від Мадрида і є улюбленим місцем перебування гредоських козерогів, Національний парк де мешкають Beceite козероги знаходиться на сході, між Барселоною і Валенсією; Гори Сьєрра-Невада розташовані на південному сході Іспанії, між Альмерією і Малагою. Найменший підвид живе на горі Ронда, на півдні Іспанії.

Сезон полювання: листопад – квітень, з 05 листопада по 30 січня (кращі дати)

Склад групи: 1- 4 мисливців

Як дістатися: переліт в Мадрид або Барселону далі автотранспортом.

Розміщення: в готелях або мисливських будинках поблизу від угідь.

Харчування в ресторанах поблизу угідь.

Спосіб полювання: з підходу, полювання в горах (висота 1500-2500 над рівнем моря). Ходове. 1х1

Додаткова послуга. Замовлення VIP-полювання, де гіди будуть шукати потрібні трофеї для клієнта.

Ціна

Козеріг з регіону Бесейте (Beceite Ibex) – підвид піренейського козерога, званий «козеріг з регіону Бесейте» поширений в провінціях Теруель, Кастельон, а так само на гірських перевалах Тороса – Бесейте, на північному сході Іспанії, від яких він і отримав свою назву. Самці бесейтського козла – це міцні тварини, такі ж як і козероги з району Гредос і їх вага досягає 100 кг. Характеристикою даного трофея є дуже відкриті, що йдуть назад роги. Вони називаються «літак» і їх довжина може досягати 90 см. Окрас шкіри цих тварин є темним. Кращими місяцями року для їх полювання є листопад і грудень.

Вартість самця Beceite:

*до 10 років і більше, які не медаль до 204 балів / 3000 євро;

*трофейний тур

– самець бронзова медаль (від 205 до 214.99 балів) / 4500 євро

– самець срібна медаль (від 215 до 224.99 балів) / 5500 євро

– самець золота медаль (від 225 балів) / 6 500 євро до 230 балів

– самець більше 230 балів + / 400 € кожен бал

Козеріг з регіону Ронда (Ronda Ibex) – це найдрібніший з усіх чотирьох підвидів піренейського козерога. У них найсвітліший окрас шкіри і з найменшою кількістю чорних плям. Шерсть – коротка, роги дуже мало вигнуті і майже закриті, дуже схожі на альпійського козерога, зростаючі вгору у формі букви «V»  із вигином назад на 90 °. Хорошим трофеєм вважається самець з довжиною рогів в 60см, рідше трапляються 65-70 см.

Полювання на цього козерога проводиться в горах Сьерра де лас Ніевес Сієрра де Гразалема, Антекера та їх околицях. 

Вартість:

 *до 10 років і більше, які не медаль до 204 балів / 3000 євро;

*трофейний тур

-самець медаль – 4500 €

Козеріг з району Гредос (Gredos Ibex) – цей козеріг найбільш відомий серед іноземних мисливців. Він мешкає в горах центральної гірської системи Гредос, на їх північних і південних схилах, дуже різних умов для полювання. Схили південної зони набагато крутіші. Роги самця ліровидні з вираженою кривизною та обігом спіралі більш ніж на 180°, довжина може досягати 1м. Вага дорослих самців може досягати 100 кг. Кращим періодом для полювання на цих тварин є листопад і грудень, періоди тічки, під час яких більш легко наблизитися до дорослих самців.

Самець Gredos

*до 10 років і більше, які не медаль до 210 балів / 5000 євро;

*трофейний тур

– самець бронзова медаль (від 210 до 214.99 балів) / 7500 євро

– самець срібна медаль (від 215 до 224.99 балів) / 9000 євро

– самець золота медаль (від 225 балів) / 13000 євро.

Південно-східний козеріг (SOUTHEAST IBEX).  Козероги південно-східних районів мешкають у всій західній частині Андалусії, а саме в провінціях Гранада, Альмерія, Хаен, а так само в східній частині провінції Малага. Ці козли мають меншу вагу, ніж козли, що мешкають в районах Гредос і Бесейте і дорослі тварини цього підвиду мають вагу 65-70 кг. Що стосується забарвлення шкіри в області грудей, черевної зони і задньої частини, то він може бути дуже темним, хоча й трохи світліше ніж у козлів Гредос, що може бути практично чорним. Що стосується форми рогів цих козлів, то тут спостерігається дуже велика різноманітність форм, можна зустріти тип Ронда, тип Гредос і тип «баранячий», схожих на роги барана або муфлона які сходяться догори рогами. Середня довжина рогів трофея коливається в районі 65-70 см.

Вартість:

*до 10 років і більше, які не медаль до 204 балів / 3000 євро;

*трофейний тур

– самець медаль – 4500 €

Залежно від дати поїздки можна організувати попутно додаткові полювання на:

Серну від від 1800 євро

олень благородний від 1000 євро

Лань (Даніель) від 1100 євро

Кабан від 1000 євро

Баран (Barbary Sheep)

Куріпка, кролик

*Будь-яка поранена тварина вважається вбитою і повинна бути оплачена.

договірна

Тривалість: 2 дні полювання + дорога

Полювання на козерога в Іспанії.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання