Полювання у Болгарії veprsafari.com

Полювання у Болгарії

Ласкаво просимо на полювання в Болгарію!

Багато мисливців приїжджають на полювання в Болгарію з декількох причин: поєднання мальовничої природи, якість трофеїв та ще й хороші послуги. Полюють в Болгарії на оленів, диких кабанів, ланей, муфлонів, сарну і т.д.

Як результат гарного відбору та роботи щороку ми добуваємо трофеї з хорошими якостями та розмірами. Мисливці здобувають благородних оленів понад 230 балів CIC, диких кабанів вище 125 балів CIC, сарни понад 105 балів CIC та більше, муфлони вище 210 балів CIC, лані вище 200 балів CIC.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Болгарії

Полювання у Болгарії​

Окрім того, ми запрошуємо мисливців з луком на полювання в Болгарію. Ми організуємо для вас деревостани, схованки та полювання на вистежування з підходу.

Для початківців, а також не трофейних мисливців, у нас є дуже хороші райони для селективного полювання в Болгарії. З популяцією до 3-5 тварин на одного мисливця.

Також  для груп із 6 – 10 мисливців ми можемо організувати полювання у Болгарії на кабанів на відкритих чи загонних площах.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Болгарії
Дві сарни та один олень veprsafari.com

Замовити полювання

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання