Полювання у Киргизії veprsafari.com

Полювання у Киргизії на козерога та барана Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло!

Полювання в Киргизії

Киргизія – гірська країна в Середній Азії. Великі території, що майже не порушені людиною, розташовані в західному і центральному Тянь-Шані і північному Памірі. Мисливців і туристів приваблює первозданна дика природа Киргизії: мальовничі гірські річки, озера (найвідоміше – Іссик-Куль) і вершини гір, вкриті вічними снігами. Мандрівників вражає і неповторний колорит Азії.

Трофеї: козеріг та баран Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло, Тянь-Шанський аргалі, сибірський гірський козел.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Киргизії

Полювання у Киргизії 

Місце для полювання: гірський хребет Тянь-Шань (Киргизстан). Зона полювання знаходиться поруч із золотодобувним заводом KUMTOR, тут  посилання.

Період полювання: з 1 серпня по грудень; в особливих випадках січень – лютий.


Тривалість полювання: 8 днів.


Способи полювання: Мисливців чекає класичне гірське полювання: великі рогачі баранів і козлів тримаються в важкодоступних місцях на висоті 3500 – 4000 м над рівнем моря. Для успішного полювання в Киргизії завжди використовуються коні (в сідлі доводиться проводити по багато годин на день).

 Рекомендована група: 4 мисливці


Додаткові трофеї: ібекс, вовк.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Киргизії
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Киргизії

План подорожі

1 день – приїзд у Бішкек, якщо переліт через Стамбул, прибуття о 6 ранку, де зустрічає людина, яка допомагає  зі зброєю, потім прямуємо до основного табору, орієнтовно від 5 до 6 годин *. Після прибуття  ми їмо,  потім випробовуємо зброю на спеціально підготовленому стрільбищі. Відпочинок.

2 день – близько 6-8 ранку (залежно від погоди), мисливці зі своїми гідами відправляються до мисливського табору (1.30 – 2 години). Залежно від кількості мисливців, встановлюється один або два табори, звідки вони будуть щодня ходити на полювання, поки не отримають потрібний трофей, усі мисливці мають свого індивідуального гіда. Мисливець повинен бути готовим їздити на коні протягом 5 – 8 годин у день. 

3 – 8 день – дні полювання.

9 день повернення до табору.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Киргизії

У ціну включено:

1×1, 8 днів перебування в найкращому підготовленому таборі в Киргизії. Наземний транспорт (снігоходи, квадроцикли, коні). Проживання та харчування у договірні дні полювання. Перша підготовка трофеїв. Ліцензія на полювання. Допомога в аеропорту Бішкек для в’їзду та виїзду. Алкогольні напої (горілка, коньяк, місцеве пиво), кухарі та робітники в таборі.

Не входить у ціну:

CITES. Квитки на літак. Готелі до і після полювання (за потреби). Додаткові трофеї. Дозвіл на імпорт / експорт зброї. Оренда гвинтівки 400 євро. Перевезення трофеїв. VIP-послуга в аеропорту (100 євро). Чайові від 300 до 500 євро. Квитки та готелі для представника.

Середній розмір рогів баранів Марко Поло і Тянь-Шанського становить 120-130 см. Щорічно добувається кілька самців з рогами 150-152 см.

Довжина рогів Аргалі Хуме  може досягати 140 см. Середній розмір рогів трофеїв становить 119-127 см.

Середній розмір рогів Сибірського гірського козла становить 100-122 см. Максимальна зареєстрована довжина – 162 см.

Важливо!

Якщо полювання закінчується передчасно, і мисливець хоче повернутися без своєї групи, клієнт повинен оплатити транспортні витрати.

Будь-яка тварина, яку вбив мисливець, вважається трофеєм. Поранена і зникла тварина вважається мертвою.

У разі промаху, полюють поки не з’явиться інша можливість пострілу. Якщо немає іншої можливості, або є проблеми зі здоров’ям чи брак часу трофей вважається добутим.

Компанія не повертає гроші, якщо у мисливця в поїздці виникли проблеми зі здоров’ям.

Компанія не несе відповідальності за форс-мажорні ситуації.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Браконьєрів до відповідальності veprsafari.com

Браконьєрів до відповідальності

Браконьєрів до відповідальності Нещодавно під час патрулювання в нічний час  Державною лісовою охороною ДП «Бережанське лісомисливське господарство» було виявлено факт браконьєрства, а саме: на території