Полювання у Мозамбіку veprsafari.com

Полювання у Мозамбіку

Полювання у Мозамбіку Ласкаво просимо на сафарі в КАВАНДА КАМР КАХОРА БАСА

Мозамбік розташований на південному сході Африки на узбережжі Індійського океану. Це одне з найпопулярніших мисливських напрямків континенту. Мисливські угіддя займають значну частину всієї території країни. Тваринний світ цієї країни дуже різноманітний, тут водиться безліч антилоп. Серед них варто відзначити один з найкрасивіших трофеїв Африки, антилопу сейбл, яка мешкає практично по всій території Мозамбіку, а також ньяла, канну і великого куду. Також тут дозволено полювання на трофеї Великої  П’ятірки.

Полювання у Мозамбіку : незабутній досвід! Ласкаво просимо на сафарі в в КАВАНДА КАМР і КАХОРА- БАССА

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Полювання в Мозамбіку – мрія будь-якого справжнього мисливця, який хоче добути першокласний африканський трофей і не визнає обгороджених територій. Тільки справжнє полювання, тільки дикі звірі!

Проводимо індивідуальні, персоналізовані та спеціалізовані поїздки.

Пряма угода з нами та вигідні ціни. Ми не працюємо з посередниками.

Наші клієнти рекомендують нас, і ми знаємо, що з нами Ви отримаєте незабутній досвід та насолоду в повній мірі.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку

Полювання проводяться у Мозамбіку, на березі Замбезі,
 між Замбією та Зімбабве.
Наші табори розташовані на березі озера Кахора Басса, куди ми добираємось як на мисливській машині, так і на човні. Ми відкрили цю нову область в провінції Тете.

У нас хороший та комфортний базовий табір, із вторинним табором, обидва на березі озера. Полювати на бегемотів та крокодилів дуже легко, а трофей бушбука вас справді введе в шок. Віддаляючись трохи від берегу, ми можемо полювати на  розкішного Куду. Також проводимо полювання на леопарда, бородавочників та імпалів , яких там точно не бракує.

Протягом року можна спостерігати кілька стад слонів, дорослі тварини з бивнями близько 40 кілограмів, а також вражаючі групи буйволів. 

Ми співпрацюємо з навчальними програмами для молодих мешканців району і, принципово, просуваючи присутність медичного персоналу, медикаментів та лікарняних матеріалів у існуючій амбулаторії.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Трофеї 

Наші клієнти можуть отримати доступ до цікавих тварин, яких дуже важко знайти в інших районах планети. Мозамбік – територія бушбука. Бушбок сягає висоту в холці до 1 м, масу до 80 кг, це найдрібніша з лісових антилоп.  Сама назва бушбок походить від слова «буш» — густий колючий чагарник.Слон, один із найбільших ссавців на землі. Висота в холці 300-400 см, вага 4000-6000 кг. Вуха у африканського слона трикутні за формою, товсті бивні вигнуті вперед.

Нюх і слух у тварин чудові, а ось зір слабкий. Здатні швидко бігати на короткі дистанції, а так само безшумно пересуватися по густих заростях. Хорошим трофеєм зараз вважаються бивні вагою близько 32 кг, трофейні якості визначаються вагою і красою бивнів.

Полювання на цю тварину контролюється громадськими організаціями з якими ми співпрацюємо.

 

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Бегемот

Африканці вважають бегемота одним з найбільш агресивних і підступних тварин. Досвідчені мисливці визнають, що за певних умов гіпопотами можуть бути небезпечніші леопардів і левів.

Зразки, подібні до цього на фото, показують, що ми надаємо можливість доступу до цього виду з максимальними гарантіями.

Процес полювання

Мисливці переміщаються територією на повнопривідних автомобілях. Полювання проводиться з підходу. У більшості районів рельєф нескладний, що значно полегшує полювання. Полювання дозволене в світлий час доби. Постріл дозволений з відстані не менше ніж 200 метрів від автомобіля. На лева, леопарда, крокодила і кістеухую свиню дозволено полювання вночі із застосуванням штучного освітлення. Дозволено відстріл крокодила з човна.

Повний прайс лист

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Королівське полювання Хаєн. Іспанія veprsafari.com

Королівське полювання Хаєн. Іспанія

Королівське полювання Хаєн. Іспанія Про полювання Королівське полювання Хаєн. Іспанія  Ми пропонуємо вам загінні VIP полювання в Іспанії. Дика природа, різноманіття дичини в поєднанні з