Полювання у Мозамбіку veprsafari.com

Полювання у Мозамбіку

Полювання у Мозамбіку Ласкаво просимо на сафарі в КАВАНДА КАМР КАХОРА БАСА

Мозамбік розташований на південному сході Африки на узбережжі Індійського океану. Це одне з найпопулярніших мисливських напрямків континенту. Мисливські угіддя займають значну частину всієї території країни. Тваринний світ цієї країни дуже різноманітний, тут водиться безліч антилоп. Серед них варто відзначити один з найкрасивіших трофеїв Африки, антилопу сейбл, яка мешкає практично по всій території Мозамбіку, а також ньяла, канну і великого куду. Також тут дозволено полювання на трофеї Великої  П’ятірки.

Полювання у Мозамбіку : незабутній досвід! Ласкаво просимо на сафарі в в КАВАНДА КАМР і КАХОРА- БАССА

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Полювання в Мозамбіку – мрія будь-якого справжнього мисливця, який хоче добути першокласний африканський трофей і не визнає обгороджених територій. Тільки справжнє полювання, тільки дикі звірі!

Проводимо індивідуальні, персоналізовані та спеціалізовані поїздки.

Пряма угода з нами та вигідні ціни. Ми не працюємо з посередниками.

Наші клієнти рекомендують нас, і ми знаємо, що з нами Ви отримаєте незабутній досвід та насолоду в повній мірі.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку

Полювання проводяться у Мозамбіку, на березі Замбезі,
 між Замбією та Зімбабве.
Наші табори розташовані на березі озера Кахора Басса, куди ми добираємось як на мисливській машині, так і на човні. Ми відкрили цю нову область в провінції Тете.

У нас хороший та комфортний базовий табір, із вторинним табором, обидва на березі озера. Полювати на бегемотів та крокодилів дуже легко, а трофей бушбука вас справді введе в шок. Віддаляючись трохи від берегу, ми можемо полювати на  розкішного Куду. Також проводимо полювання на леопарда, бородавочників та імпалів , яких там точно не бракує.

Протягом року можна спостерігати кілька стад слонів, дорослі тварини з бивнями близько 40 кілограмів, а також вражаючі групи буйволів. 

Ми співпрацюємо з навчальними програмами для молодих мешканців району і, принципово, просуваючи присутність медичного персоналу, медикаментів та лікарняних матеріалів у існуючій амбулаторії.

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Трофеї 

Наші клієнти можуть отримати доступ до цікавих тварин, яких дуже важко знайти в інших районах планети. Мозамбік – територія бушбука. Бушбок сягає висоту в холці до 1 м, масу до 80 кг, це найдрібніша з лісових антилоп.  Сама назва бушбок походить від слова «буш» — густий колючий чагарник.Слон, один із найбільших ссавців на землі. Висота в холці 300-400 см, вага 4000-6000 кг. Вуха у африканського слона трикутні за формою, товсті бивні вигнуті вперед.

Нюх і слух у тварин чудові, а ось зір слабкий. Здатні швидко бігати на короткі дистанції, а так само безшумно пересуватися по густих заростях. Хорошим трофеєм зараз вважаються бивні вагою близько 32 кг, трофейні якості визначаються вагою і красою бивнів.

Полювання на цю тварину контролюється громадськими організаціями з якими ми співпрацюємо.

 

Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку
Твій гід в світі полювання Vepr Safari Полювання у Мозамбіку

Бегемот

Африканці вважають бегемота одним з найбільш агресивних і підступних тварин. Досвідчені мисливці визнають, що за певних умов гіпопотами можуть бути небезпечніші леопардів і левів.

Зразки, подібні до цього на фото, показують, що ми надаємо можливість доступу до цього виду з максимальними гарантіями.

Процес полювання

Мисливці переміщаються територією на повнопривідних автомобілях. Полювання проводиться з підходу. У більшості районів рельєф нескладний, що значно полегшує полювання. Полювання дозволене в світлий час доби. Постріл дозволений з відстані не менше ніж 200 метрів від автомобіля. На лева, леопарда, крокодила і кістеухую свиню дозволено полювання вночі із застосуванням штучного освітлення. Дозволено відстріл крокодила з човна.

Повний прайс лист

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Полювання на Муфлона в Іспанії

Муфлон в Іспанії

Муфлон в Іспанії Полювання на Іберийского муфлона в Іспанії Муфлон в Іспанії Полювання на муфлона без обмеженя розміра (Валенсія) – 900€ Прекрасний заповідник в інтер’єрі

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Монтерія під замовлення 2021/22 року в провінції Касерес Іспанія veprsafari.com

Телеканал «Трофей» та вепр сафарі

Увага! Розігруємо безкоштовну поїздку на Монтерею. Для участі підпишіться на наші соцмережі та наш Newsletter кожен тиждень Facebook-f Instagram Телеканал «Трофей» та «Вепр Сафарі» запрошує