Полювання у Намібії / veprsafari.com
Полювання у Намібії / veprsafari.com
Ласкаво просимо на Сафарі

Наші угіддя розташовані на сході Намібії, в 300 кілометрах від Віндхука.

Вепр Hunting Safaris – це приватний заповідник в первинному саванному Бушвельді,  де проживає 25 видів дичини найкращої трофейної якості.

Ми спеціалізуємося на рівнинній дичині, а також Великій Пятірці. Сафарі на слона, буйвола та бегемота організовується в районі Матека в Зімбабве.

Вигідний Пакет на 2021 рік
Полювання в Намібії / veprsafari.com
Полювання в Намібії / veprsafari.com

Також організовуємо тури для тих мисливців, які хочуть  подорожувати в  Намібії після полювання. Тут ви зможете насолодитися екзотикою і спокоєм, а ми забезпечимо ексклюзивне мисливське сафарі, з найвищою якістю персоналізованого сервісу та професійними гідами, які мають великий досвід у полюванні на великі трофеї.

Навіть після численних полювань, проведених в інших країнах, сафарі в Намібії нікого не залишить байдужим. Про новачків і говорити не доводиться. Потім тільки і буде розмов про затишні ферми з гостинними господарями, різномаїття тварин і шикарні трофеї. Це Полювання в Намібії з Veprsafari.

Полювання в Намібії / Повний прайс лист 2020 року

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Загінне полювання в Іспанії. veprsafari.com

Загінне полювання в Іспанії.

Загінне полювання в Іспанії. Загінне полювання в Іспанії.  Історія монтерії в горах королівства тягнеться з початку ХІІІ століття. Саме тоді іспанські аристократи започаткували типове облавне