Полювання у Намібії / veprsafari.com
Полювання у Намібії / veprsafari.com
Ласкаво просимо на Сафарі

Наші угіддя розташовані на сході Намібії, в 300 кілометрах від Віндхука.

Вепр Hunting Safaris – це приватний заповідник в первинному саванному Бушвельді,  де проживає 25 видів дичини найкращої трофейної якості.

Ми спеціалізуємося на рівнинній дичині, а також Великій Пятірці. Сафарі на слона, буйвола та бегемота організовується в районі Матека в Зімбабве.

Полювання в Намібії / veprsafari.com
Полювання в Намібії / veprsafari.com

Також організовуємо тури для тих мисливців, які хочуть  подорожувати в  Намібії після полювання. Тут ви зможете насолодитися екзотикою і спокоєм, а ми забезпечимо ексклюзивне мисливське сафарі, з найвищою якістю персоналізованого сервісу та професійними гідами, які мають великий досвід у полюванні на великі трофеї.

Навіть після численних полювань, проведених в інших країнах, сафарі в Намібії нікого не залишить байдужим. Про новачків і говорити не доводиться. Потім тільки і буде розмов про затишні ферми з гостинними господарями, різномаїття тварин і шикарні трофеї. Це Полювання в Намібії з Veprsafari.

Полювання в Намібії / Повний прайс лист 2020 року

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Поділитися в соц сітях:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Поділитися на telegram

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія veprsafari.com

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія ДЕТАЛІ ТА ЦІНА VIP Монтерія на 25 мисливців  гарантія: 370 тварин передбачувана видобуток: