Рекомендовані та необхідні речі для полювання у високогір'ї​

Автор Величко Геннадій

Рекомендовані та необхідні речі для полювання у високогір'ї​ veprsafari.com

Одяг та взуття на всі випадки (бажанно не «військові»).

Рекомендований одяг: два трикотажні вироби або  фліс повинні бути середньої товщини, водонепроникна куртка, виготовлена з Goretex чи Sofitex, або іншої подібної тканини з міцними застібками, широким капюшоном і кишенями. Гірські шкарпетки повинні бути внутрішньо завитими і Coolmax, також звичайні шкарпетки. Щоб захистити себе від сонця,  використовуйте бавовняну полотняну шапку чи кепку, по можливості з широкими полями (уникайте шапок, які розкривають всю шию). Необхідно мати дві пари теплих мисливських штанів з вовни, фланелі, флісу або лодену.

Костюм з двох частин, рекомендований Gore-Tex. Теплі сорочки , вовняний светр або інший легкий і теплий запасний одяг. Термобілизна. Вовняні або флісові рукавички. Легкі гірські рукавички.

—————————————

Черевики: В ніякому разі не вздумайте брати не розношені черевики. Треба, щоб черевики звикли до наших ніг, і щоб в них було зручно ходити. Важлива хороша підошва. Зручно, якщо вони будуть мати  деяку водовідштовхувальну обробку.

Також зручне спортивне або міське взуття для прогулянок по табору.

—————————————

Рюкзак: Повинен бути зручним,  ідеально пристосований до нашої спини, він не повинен бути нижче  спини (бо інакше страждатимуть нирки) з плечовими подушечками та широким підбитим поясним поясом. Ми не рекомендуємо носити рюкзаки ємністю понад 70 літрів, 30 – 40 має бути достатньо, ми також рекомендуємо волокно оскільки воно протистоїть дощу та роси при спуску . З широкими ремінцями, що затискаються на грудях і животі (також можна використовувати   як підтримку для зброї).

—————————————

 Мішки для сміття: 3-4 штуки від 100 до 150 літрів.

Спальний мішок:

Він повинен бути легким, оскільки в холодну погоду  можна спати одягненими. Давайте не брати сумку для полярних умов, яка нам взагалі не знадобиться. З іншого боку, те, про що ми не повинні забувати, і що повинно бути найкращим, – це гарне покриття біваку, яке дихає, щоб усунути піт, який утворюється протягом ночі, і в той же час своєчасно відштовхує вологу. Що стосується ізоляційного килимка, він повинен бути легким, але також водонепроникним, щоб уникнути попадання вологи на спину під час сну.

—————————————

Міні-аптечка:  повинна бути у кожного, щоб допомогти собі у  горах при простуді чи травмуванні.

Персональна аптечка:

Можлива модель комплекту 690 г для тривалих екскурсій.

1.Тепла ковдра. Теплова ковдра відбиває 90% інфрачервоного випромінювання і є водонепроникною, тому може навіть дати більше тепла, ніж покриття на біваку.

2.Пов’язки (1 з 7 см х 10 м і 1 з 10 см х 10 м).

3.Шина (тип Samsplint). Використовується для фіксування, не займає багато місця і дуже універсальна при застосуванні.

4. Аміачний олівець проти укусів комах.

5. Лезо скальпеля. З інструментів для різання саме той, який займає найменший об’єм.

6. Репелент від комах.

7. Депозити компільованого типу. Для обтирання і пухирів

8.Нітрилові рукавички. Як особистий захист перед обробкою рани.

9. Препарати:

• Ібупрофен 600 мг.

• Антигістамінний засіб. Їх застосовують при алергії.

• Амоксицилін з клавулановою кислотою 875/125 мг або ципрофлоксацином 500 мг у разі алергії на пеніцилін. Введіть 875/125 мг амоксициліну з клавулановою кислотою або 500 мг ципрофлоксацину у разі рани, яка не зможе отримати медичну допомогу протягом 6 годин. Ці антибіотики також корисні при інших інфекціях, які можуть переноситися в горах (дихальні, сечові, оториноларингологічні …).

• Анальгетик: парацетамол 1 г та ацетилсаліцилова кислота 500 мг. Не призначайте ацетилсаліцилову кислоту у разі алергії, гастродуоденальної виразки або астми. Ацетамінофен у дозі 1 г кожні 8 годин або ацетилсаліцилова кислота в дозі 500 мг кожні 8 годин є знеболюючими засобами, які можна застосовувати за рецептом для зняття болю.

• Протидіарейні засоби

• Протиблювотні засоби

• Таблетки для очищення води (тип Micropur).

• Протизапальні-антибіотичні очні краплі.

• Ліки для регулярного особистого вживання (алергія, мігрень, геморой, печія, інсулін, попередньо завантажений адреналін, …). Уникайте прийому препаратів, які можуть бути змінені високими температурами (наприклад, супозиторії, оскільки вони тануть у спеку).

10. Олівець і американська стрічка (намотаний на олівець).

11. 5,5 х 8 Вазеліновий газ (тип Лінітул). Його можна використовувати для покриття проникаючої рани на грудях або для запобігання прилипання марлі до рани.

12. Недле. Він має безліч застосувань, таких як спорожнення пухиря через обтирання або видалення занози, що застрягла в шкірі.

13. Трикутний шарф (150 х 90). Для знерухомлення травм, особливо верхніх кінцівок.

14. Інструкція  медекаментів .

15. Стерильні гази 20 х 40. Для покриття ран та мінімізації зараження перед перев’язуванням або перед тиском для зупинки кровотечі.

16.SPF 15- мінімальний захист від сонця.

17.Клейкі шви (тип «Стеристрепс»). З’єднати краї врізаних ран.

18. Антисептик. Стерильні пов’язки. Перекись, йод

19. Бальзам для губ

—————————————

Енергетичні  добавки: щоб допомогти організму витримати від 6 до 10 годин інтенсивного фізичного навантаження. Можна вживати шоколад 80-90%, енергетичні та білкові батончики.

Біноколь, штатив.

Лазерний вимірювач відстані.

Фотокамера з водонепроникним корпусом (батареї)

Ліхтарик (акумулятори)

 Хороший ніж

Палиця: ми знайдем її в таборі.

Поведінка та гігієна:

  Щоранку та протягом усього дня важливо слідкувати за станом здоровя всієї команди. Ми повинні пити воду, свіжу (незамерзлу) і часто, щоб компенсувати потовиділення. Якщо ми не можемо їсти фрукти, особливо цитрусові, бажано мати вітамін С, який  зможемо додавати в раціон. Захист нашої шкіри за допомогою відповідного крему від сонця є дуже важливим. Так само, сонцезахисні окуляри рівня 3 подбають про наші очі. Рекомендується протягом дня приймати  перекуси.

 Бажано правильно доглядати за нашими ногами, щоб уникнути травм. Вранці, перед тим як почати ходити, добре змащуйте ступні спортивним тальком,  присипаючи шкарпетки всередині. А вночі, перед сном, найбільш бадьорить деякий час масажувати ноги освіжаючою маззю.

Ми тут, щоб допомогти вам

зв’яжіться з нами сьогодні