Іспанія. Королівське полювання veprsafari.com

Іспанія. Королівське полювання

Полювання в Іспанії з підходу

Залежно від бажаного трофею, ми доставимо вас до потрібного регіону. Від завжди важких Гредос чи Піренеїв, де високі вершини перевірять вашу фізичну підготовку на гірському полюванні сарни чи козерогів; до кастильських злакових степів, де можна буде добути кабана, оленя, лань чи муфлона, проходячи крізь вічнозелені гори Кастилії і Леон, де рев оленів змусить ваше волосся стояти дибки. Або гуляючи по Пальма де Майорка, де можна добути майоркінського козла.
 Не можна не згадати і про традиційну Монтерею – справжнє королівське полювання. З листопада по лютий в приватних мисливських угіддях Іспанії проводиться загінне полювання. Взяти участь в ній - чудова можливість відчути смак справжнього іспанського полювання, чудового вина і їжі. Є навіть жарт серед мисливців «в Іспанію ми їдемо не на полювання, а смачно поїсти та із задоволенням провести час з друзями». Тільки в Іспанії є можливість добути аж 4 види гірських козерогів (Гредос, Бесейте, Ронда і Південно-східний), 2 види сарни (Піренейська і Кантабрійська), гривистого барана, балеарського козла (острів Майорка), європейського оленя, лань, муфлона.

Загінне полювання в Іспанії

Загінне полювання (монтерія) - це вид полювання на велику дичину з використанням мисливських собаках. Існували і існують різні види полювання залежно від території, на якій воно проводиться, способу розуміння полювання та використання певних порід собак. Перші бібліографічні посилання доходять до нас ще з пізнього середньовіччя. Те, як це практикується сьогодні, бере свій початок у другій половині 19 століття.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія veprsafari.com

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія

Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія Монтерія 29-31 січня 2021 року. Іспанія ДЕТАЛІ ТА ЦІНА VIP Монтерія на 25 мисливців  гарантія: 370 тварин передбачувана видобуток: