Іспанія. Королівське полювання veprsafari.com

Іспанія. Королівське полювання

Полювання в Іспанії з підходу

Залежно від бажаного трофею, ми доставимо вас до потрібного регіону. Від завжди важких Гредос чи Піренеїв, де високі вершини перевірять вашу фізичну підготовку на гірському полюванні сарни чи козерогів; до кастильських злакових степів, де можна буде добути кабана, оленя, лань чи муфлона, проходячи крізь вічнозелені гори Кастилії і Леон, де рев оленів змусить ваше волосся стояти дибки. Або гуляючи по Пальма де Майорка, де можна добути майоркінського козла.
 Не можна не згадати і про традиційну Монтерею – справжнє королівське полювання. З листопада по лютий в приватних мисливських угіддях Іспанії проводиться загінне полювання. Взяти участь в ній - чудова можливість відчути смак справжнього іспанського полювання, чудового вина і їжі. Є навіть жарт серед мисливців «в Іспанію ми їдемо не на полювання, а смачно поїсти та із задоволенням провести час з друзями». Тільки в Іспанії є можливість добути аж 4 види гірських козерогів (Гредос, Бесейте, Ронда і Південно-східний), 2 види сарни (Піренейська і Кантабрійська), гривистого барана, балеарського козла (острів Майорка), європейського оленя, лань, муфлона.

Загінне полювання в Іспанії

Загінне полювання (монтерія) - це вид полювання на велику дичину з використанням мисливських собаках. Існували і існують різні види полювання залежно від території, на якій воно проводиться, способу розуміння полювання та використання певних порід собак. Перші бібліографічні посилання доходять до нас ще з пізнього середньовіччя. Те, як це практикується сьогодні, бере свій початок у другій половині 19 століття.

ВАЖЛИВО :Складені програми полювань не є остаточними і можуть змінюватись по домовленості. Вони зроблені виключно в ознайомлювальних цілях. Ціни можуть корегуватись з причин, що не залежать від нашої організації та представлених компаній.

Share:

Супер пропозиція

Маєш питання?

Будь на зв'язку

цікаві полювання

Королівське полювання Хаєн. Іспанія veprsafari.com

Королівське полювання Хаєн. Іспанія

Королівське полювання Хаєн. Іспанія Про полювання Королівське полювання Хаєн. Іспанія  Ми пропонуємо вам загінні VIP полювання в Іспанії. Дика природа, різноманіття дичини в поєднанні з