Полювання в Іспаніі

Ви збираєтеся полювати в Іспанії?

Залежно від бажаного трофею ми доставимо Вас до потрібного регіону. Від гірських вершин Гредос чи Піреней, які перевірять вашу фізичну форму при вистежуванні сарни чи козерогів; до кастильських злакових степів, де можна буде добути кабана, оленя, лань чи муфлона; у вічнозелених горах Кастилії і Леон рев оленів змусить ваше волосся стояти дибки. Пальма де Майорка є унікальним місцем для поповнення колекції есклюзивних трофеїв: майоркінського козла(Balearian Bok) чи Гривистого барана. Дика краса, розмаїття дичини, унікальні трофеї принесуть Вам приємне задоволення та яскраві спогади, залишаючи бажання повертатися знову.

Полювання на козерогів

Іспанська козеріг, він же гірський козел або айбекс – один з найбільш цікавих трофеїв Піренейського півострова. Сезон полювання: з жовтня (у Гредос з вересня) по травень. Також як і в інших гірських регіонах, найкращий період для полювання – зима, коли тварини спускаються вниз за кормом і їх легше добути.

Всього виділяється чотири підвиди, які зустрічаються лише в Іспанії: 

▪️Козеріг з регіону Бесейте (Beceite Ibex)  мешкає в однойменних горах на сході країни, має найбільші роги, розмах яких часто перевищує їх довжину. Як правило, у козерога бесейте роги більш прямі, ніж у гредоського козерога.

▪️Козеріг з району Гредос (Gredos Ibex) або західно-іспанська козеріг. Другий за величиною після бесейте, але, можливо, найкрасивіший і найбільший з усіх підвидів, що мешкають на території Іспанії. Як правило, роги гредоського козерога мають форму ліри з вигином.

▪️Козеріг з регіону Ронда (Ronda Ibex) -найменший з чотирьох підвидів, cвітло-коричневого кольору, форма рогів якого найбільш наближена до традиційної форми рогів альпійського козерога в формі V.

▪️Козеріг з Сьерра-Невада або південно-східний козеріг (SOUTHEAST IBEX) – третій за величиною козеріг з рогами,що вигинаються дугою назад.

☑️Також, за бажанням клієнта, можна організувати полювання на всі чотири види козерога.

Залежно від дати поїздки, можна організувати попутно полювання на благородного оленя, муфлона, кабана, берберійського барана і лань.

(Можлива домовленість про VIP-полювання).

Історія монтерії в горах королівства тягнеться з початку ХІІІ століття. Саме тоді іспанські аристократи започаткували типове облавне полювання з великими зграями собак та загоничами. Трофеями на монтерії здебільшого були кабани, олені та ведмеді. Цей, по праву аристократичний, спосіб полювання дозволяли собі лише заможні люди, які верхи зі списом у руках або пішки з холодною зброєю вислідковували та добували звіра. Одною із найважливіших норм закону, що регулює монтерію є добування звіра холодною зброєю з під зграї собак, для того, щоб не налякати та не поранити собак. У більшості випадків, звіра в такий спосіб добувають псярі (люди, які утримують мисливських собак у великій кількості для облавних полювань) і добутий трофей автоматично переходить у їх розпорядження. Така традиція зберігалась до початку ХVII століття. При появі вогнепальної зброї монтерія зазнала змін. Мисливців почали розставляли на високі пагорби, з яких добре проглядалось угіддя. Після цього загоничі та псярі з зграями собак (25-30 собак) гнали звіра на мисливців, задача яких зводилась до виваженого та влучного пострілу. У даний час монтерія є одним з найцікавіший та найприбутковіших видів полювань в Іспанії. Щоб на мить уявити себе у ролі іспанських аристократів, на монтерію з року в рік приїжджає все більше мисливців з закордону.

За іспанськими законами монтерію дозволяють проводити раз в рік в угідді площею не менше 500 гектарів. У випадку, коли площа угіддя значно перевищує встановлену норму – кількість облавних полювань в угідді збільшується лінійно (наприклад 2000 га – 4 монтерії в рік). Проводять полювання як у відкритих угіддях державної власності так і в приватних угіддях. Ціна такого задоволення, в залежності від кількості добутих трофеїв, коливається від 70 до 6000 євро та встановлюється мисливським колективом у державних угіддях, або власником, якщо угіддя орендується. Також власник або мисливський колектив, перед монтерією, визначаються з кількістю мисливців та собак, яких допускають до полювання, обмежують види звірів на яких буде відбуватись полювання, встановлюють ліміт здобичі на одного мисливця та загальну кількість звірів, яку можна відстріляти. Всі ці обмеження регламентуються нормами закону про полювання.

 

Гарячі пропозиціі

Майорский козел

  • Селектив 1550€
  • Бронза 2350€
  • Срібло 2850€
  • Золото 4500€

Сарна піренейська

  • Селектив 1550€
  • Бронза 2900€
  • Срібло 3450€
  • Золото 4500€

Також

Іспанія

Полювання на Козерога в Іспанії!Можна полювати на 4 види козерога,які зустрічаються тільки в Іспанії.

Загінні полювання

Відчуй себе королем на загінних полюваннях - Монтерея

Vepr web tadjikistan

Таджікістан

Полювання на кабагів гігантів!

Напишіть нам Допоможемо Вам підібрати оптимальні варіанти!

© 2020 All Rights Reserved