Полювання в Мозамбік

Ласкаво просимо на Сафарі в КАВАНДА КАМР КАХОРА БАССА

У нас найкраща пропозиція полювання в диких районах і природних райських майданчиках, де можна почувати себе вільно і невимушено, щоб насолоджуватися тим, що найбільше подобається: практиці полювання в найчистішому вигляді.
Крім того, у нас є чудові умови, так що після прекрасного дня полювання ви зможете відпочити з максимальним комфортом.

МОЗАМБІК: незабутній досвід!

Індивідуальні, персоналізовані та спеціалізовані поїздки.
Пряма угода з нами та вигідні ціни. Ми не працюємо з посередниками.
Наші клієнти рекомендують нас, і ми знаємо, що з нами Ви отримаєте незабутній досвід та насолоду в повній мірі.

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку

Насолоджуйтесь полюванням у Мозамбіку, на березі Замбезі,
 між Замбією та Зімбабве.
Наші табори розташовані на березі озера Кахора Басса, куди ми рухаємося як на мисливській машині, так і на човні. Ми відкрили цю нову область в провінції Тете.

У нас хороший та комфортний базовий табір, із вторинним табором, обидва на березі озера. Полювати на бегемотів та крокодилів дуже легко, а трофей бушбука Вас справді введе в шок. Віддаляючись трохи від берегу, ми можемо полювати на  розкішного Куду. Ми можемо практично забезпечити полювання на леопарда, і бородавочників та імпалів , яких там точно не бракує.

Протягом року можна спостерігати кілька стад слонів, дорослі тварини з бивнями близько сорока кілограмів, а також вражаючі групи буйволів, що рухаються коридором. 

Ми співпрацюємо з навчальними програмами для молодих мешканців району і, принципово, просуваючи присутність медичного персоналу, медикаментів та лікарняних матеріалів у існуючій амбулаторії.

Великі трофеї
Мозамбік – територія Бушбука. Наші клієнти можуть отримати доступ до цікавих тварин, яких дуже важко знайти в інших районах планети.

Слон
Слон, один із найбільших ссавців на землі, користується великими ділянками суші, на якій, крім того, його постійно контролюють персонал запасу з твердим зобов’язанням підтримувати та зберігати їх з надзвичайною ретельністю. Полювання на цю тварину контролюється всіма громадськими організмами, з якими ми співпрацюємо.

Бегемот
Наявність болотистих просторів сприяє появі бегемотів,  тварини, які характеризується своїми розмірами, силою та лютістю. Зразки, подібні до цього на фото, показують, що ми пропонуємо нашим клієнтам можливість доступу до цього виду з максимальними гарантіями.

Повний прайс лист 2020 року