Полювання на Козерога та Барана Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло!

Полюванняв Киргізіі

Полювання на Козерога та Барана Хуме Аргалі, Кареліні Аргалі і Марко Поло!
Місце для полювання: гірський хребет Тянь-Шань (Киргизстан). Зона полювання знаходиться поруч із золотодобувним заводом KUMTOR, тут  посилання.

Період полювання: з 1 серпня по грудень; В особливих випадках січень – лютий.
Тривалість полювання: 8 днів полювання
Способи полювання: переслідування, на коні.
Рекомендована група: 4 мисливці
Додаткові трофеї: Ібекс, вовк.

 

План подорожі

1 день – приїзд у Бішкек, якщо ми пролітаємо через Стамбул, ми приїдемо о 6 ранку, де нас зустрічає людина, яка допомагає  зі зброєю,потім прямуємо до основного табору, орієнтовно від 5 до 6 годин *. Після прибуття  ми їмо,  потім випробовуємо зброю на спеціально підготовленому стрільбищі. Відпочинок.

2 день – близько 6-8 ранку (залежно від погоди), мисливці зі своїми гідами відправляються до мисливського табору (1.30 – 2 години). Залежно від кількості мисливців, встановлюється один або два табори, звідки вони будуть щодня ходити на полювання, поки не отримають потрібний трофей, усі мисливці мають свого гіда, мисливець повинен бути готовим їздити на коні протягом 5 – 8 годин у день.

3 – 8 день – дні полювання.

9 день повернення до табору.

 

У ціну включено:

1×1, 8 днів перебування в найкращому підготовленому таборі в Киргизії. Наземний транспорт (снігоходи, квадроцикли, коні).Проживання та харчування у договірні дні полювання.Перша підготовка трофеїв.Ліцензія на полювання. Допомога в аеропорту Бішкек для в’їзду та виїзду. Алкогольні напої (горілка, коньяк, місцеве пиво),кухарі та робітники в таборі.

Не входить у ціну:

CITES. Квитки на літак. Готелі до і після полювання (за потреби). Додаткові трофеї. Дозвіл на імпорт / експорт зброї. Оренда гвинтівки 400 євро.Перевезення трофеїв. VIP-послуга в аеропорту (100 євро).Чайові від 300 до 500 євро. Квитки та готелі для представника.

 

Важливо!

Якщо полювання закінчується передчасно, і мисливець хоче повернутися без своєї групи, клієнт повинен оплатити транспортні витрати.

Будь-яка тварина, яку убив мисливець, вважається трофеєм.Поранена і зникла тварина вважається мертвою.

У разі промаху, полюють поки не з’явиться інша можливість пострілу. Якщо немає іншої можливості, або є проблеми зі здоров’ям чи брак часу трофей вважається добутим.

Компанія не повертає гроші, якщо у мисливця в поїздці виникли проблеми зі здоров’ям.

Компанія не несе відповідальності за форс-мажорні ситуації.