Загінне Полюваня В Іспанії – каталог монтерій ,кінець сезону 2020/21!

“Благодійне полювання” у неділю 28 лютого

MONTERÍA BENÉFICA (Природний парк Деспеньяперрос, Хаен)
Ферма: Ферма, розташована за 2 години від Мадрида та Валенсії у містечку Пікерас, Гвадалахара. E Дехеса з соснами та інша частина лісу з дубом діброви та реболяром. Є невеликі струмки. Доброякісної дичини багато, оскільки вона межує з заповідником Монтес Універсалс Альбарасін (Теруель). Ми також можемо виявити низьку середню щільність кабана.
Вид: Кабан та олень
Квота: Без квоти
Ціна: 1500 євро
Кіоски: 30

Середа, 24 лютого 2021 року

PIQUERAS (Пікерас, Гвадалахара)
Ферма: Ферма, розташована за 2 години від Мадрида та Валенсії у містечку Пікерас, Гвадалахара. E Дехеса з соснами та інша частина лісу з дубом діброви та реболяром. Є невеликі струмки. Доброякісної дичини багато, оскільки вона межує з заповідником Монтес Універсалс Альбарасін (Теруель). Ми також можемо виявити низьку середню щільність кабана.
Вид: Кабан, олень та лань
Квота: Без квоти
Ціна: 400 €
Кіоски: 60

П’ятниця, 26 лютого 2021 року
АНАВ’ЄЯ (Сорія)
Ферма: Ферма – це вражаюча гора дуба та гірської породи, де є прекрасні кіоски, щоб насолодитись днем, який, як ми сподіваємось, буде чудовим, адже ця ферма дає дуже хороших оленів. Що вже говорити про цю ферму, яка з року в рік дарує нам сюрпризи як у оленів, так і у кабанів із кількома медалями щороку. Великі очікування цього року завдяки хорошій роботі організації протягом сезону.
Вид: Кабан та олень
Квота: 1 олень, 1 олень та кабан без квоти
Ціна: 400 €
Кіоски: 49

Субота, 27 лютого 2021 року
РЕЗЕРВОАР (АЛЬБАСЕТ)
Ферма: Ферма, розташована в Альбасете, площею 2100 га. На нього полюють з 80 постами та 35 китами. Видами є олені, муфлони, лані та кабани з вільною квотою, плюс олені господарства. За фермою дуже добре доглядають і 4 роки на неї не полювали, тож очікування дуже великі.
Вид: кабан, олень, муфлон та олень
Квота: Без квоти
Ціна: 500 євро
Кіоски: 80

EL ZAUCEJO (TOLEDO)
Ферма: Ферма, розташована в Бельвіс-де-ла-Хара. Він складається в основному з гірської породи, дуба, діброву та полуничного дерева. На нього полюють за допомогою 50 відкритих позицій оленів, кабанів та коруп. Це завжди дивує за кількістю вбитих оленів. Сьєрра тверда з великою кількістю плям кам’яної троянди, суничних дерев, дуба кермеса. Лінда з фіговим деревом.
Вид: Кабан та олень
Квота: Проконсультуватися
Ціна: 600 євро
Кіоски: 50

EL ENCINAR (Вальядолід)
Ферма: Ферма, розташована в місті Вальядолід з дубовим та дубовим лісом. Дуже любляча ферма для кабанів. Цього року очікування дуже великі, передбачається знищення 90 кабанів. Дуже безпечні позиції, стратегічно розташовані з урахуванням безпеки мисливця у будь-який час. Квота – 6 кабанів на посаду, що є унікальною можливістю для любителів цієї тварини.
Вид: Кабан
Потужність: 6 кабанів
Ціна: 2200 євро
Кіоски: 20

LA LOBREGA (Робледо-дель-Буей, Толедо)
Ферма: Одне з 11 000 гектарів ферм в районі, яким ми управляємо, буде полюватися, складається з кам’яної троянди, діброви, сосни та дуби відповідно до обраного. На нього будуть полювати з 40 позиціями та безкоштовною квотою оленів та свиней. Великі очікування цього року в цій фермі. Брудні місця, де тварини знаходять притулок взимку, це вражаюча ферма з красивими оленями з широкими смітниками.
Вид: Кабан та олень
Квота: олень і кабан без квоти, лань з квотою
Ціна: € 670
Кіоски: 40

ПОЛЬОВА РАБАНЕРА (Сорія)
Ферма: Ферма, розташована в провінції Сорія. Прекрасні дубові та соснові ліси з кам’яною породою всередині, де цілий рік гніздяться кабани та олені. Дуже брудні гори, найкраще з Сорії. Великі очікування. Минулого року худобу було вбито трофеєм, а цього року очікується не менше. Квота – 1 олень і 1 лань на позицію, вільний кабан. Чудова можливість для любителів полювання.
Вид: Кабан та олень
Квота: 1 олень, 1 олень та кабан без квоти
Ціна: 380 €
Кіоски: 49

PIQUERAS (Пікерас, Гвадалахара)
Ферма: Ферма, розташована за 2 години від Мадрида та Валенсії. Дехеса з соснами та інша частина лісу з дубом діброви та реболяром. Є невеликі струмки. Є багато доброякісної оленини, оскільки вона межує з заповідником Монтес Універсалс Альбарасін (Теруель) і низькою середньою щільністю диких кабанів.
Вид: Кабан, олень та лань
Квота: Без квоти
Ціна: 400 €
Кіоски: 68

ZAPATEROS (Алькарас, Альбасете)
Ферма: Прекрасна ферма, розташована в містечку Алькарас, Альбасете, на неї не полювали вже 4 роки і мають дуже добрі очікування. Ви можете відстрілювати оленів, ланей, муфлонів та диких кабанів, а також відстрілювати самок управління. Кіоски розташовані стратегічно, поважаючи безпеку мисливця в усі часи.
Вид: кабан, олень, муфлон та олень.
Квота: Без квоти
Ціна: 500 євро
Кіоски: 75

Маєш питання?

Загінне полювання Монтерія в Іспанії

Історія монтерії в горах королівства тягнеться з початку ХІІІ століття. Саме тоді іспанські аристократи започаткували типове облавне полювання з великими зграями собак та загоничами. Трофеями на монтерії здебільшого були кабани, олені та ведмеді. Цей, по праву аристократичний, спосіб полювання дозволяли собі лише заможні люди, які верхи зі списом у руках або пішки з холодною зброєю вислідковували та добували звіра. Одною із найважливіших норм закону, що регулює монтерію є добування звіра холодною зброєю з під зграї собак, для того, щоб не налякати та не поранити собак. У більшості випадків, звіра в такий спосіб добувають псярі (люди, які утримують мисливських собак у великій кількості для облавних полювань) і добутий трофей автоматично переходить у їх розпорядження. Така традиція зберігалась до початку ХVII століття. При появі вогнепальної зброї монтерія зазнала змін. Мисливців почали розставляли на високі пагорби, з яких добре проглядалось угіддя. Після цього загоничі та псярі з зграями собак (25-30 собак) гнали звіра на мисливців, задача яких зводилась до виваженого та влучного пострілу. У даний час монтерія є одним з найцікавіший та найприбутковіших видів полювань в Іспанії. Щоб на мить уявити себе у ролі іспанських аристократів, на монтерію з року в рік приїжджає все більше мисливців з закордону.

За іспанськими законами монтерію дозволяють проводити раз в рік в угідді площею не менше 500 гектарів. У випадку, коли площа угіддя значно перевищує встановлену норму – кількість облавних полювань в угідді збільшується лінійно (наприклад 2000 га – 4 монтерії в рік). Проводять полювання як у відкритих угіддях державної власності так і в приватних угіддях. Ціна такого задоволення, в залежності від кількості добутих трофеїв, коливається від 70 до 6000 євро та встановлюється мисливським колективом у державних угіддях, або власником, якщо угіддя орендується. Також власник або мисливський колектив, перед монтерією, визначаються з кількістю мисливців та собак, яких допускають до полювання, обмежують види звірів на яких буде відбуватись полювання, встановлюють ліміт здобичі на одного мисливця та загальну кількість звірів, яку можна відстріляти. Всі ці обмеження регламентуються нормами закону про полювання.

Залишити відповідь